سبوس برنج
خانه / سبوس برنج خوراک دام / خرید عمده سبوس برنج خوراک دام

خرید عمده سبوس برنج خوراک دام

اگر قصد خرید عمده سبوس برنج برای خوراک دام را دارید می توانید قیمت این محصول را در جدول زیر مشاهده کنید تا با آگاهی کامل از قیمت های روز بازار خریدتان را انجام دهید.

خرید سبوس برنج خوراک دام

خرید سبوس برنج خوراک دام

خرید سبوس برنج خوراک دام را می توانید از تمامی استان های ایران که در آن ها برنج تولید می شود انجام دهید. این استان ها به ترتیب حجم تولید عبارتند از:

  1. مازندران
  2. گیلان
  3. گلستان
  4. خوزستان

سبوس برنج در خوراک دام

سبوس برنج استفاده شده در خوراک دام نقش مهمی در میزان شیردهی دام های شیرده و یا افزایش وزن و کیفیت گوشت دام های گوشتی یا پرواری دارد به طوری که خالص بودن سبوس در افزایش شیر و یا کیفیت گوشت و افزایش وزن دام تاثیر مثبت گذاشته و مخلوط بودن سبوس با پوسته کوبیده شده برنج نتایج برعکس به همراه دارد.
البته جالب است بدانید سبوس برنجی که از برنج پرمحصول حاصل شده باشد ارزش غذایی کمتری داشته و نتایج کمتری در رشد وزن یا شیر دام دارد و سبوس حاصله از برنج های مرغوب همچون طارم و هاشمی نیز دارای ارزش غذایی بسیار بالا بوده و در رشد وزن و یا افزایش میزان شیردهی دام اثر بسیار مثبتی دارد.

فروش سبوس برنج خوراک دام

در بازار سبوس برنج برای خوراک دام با نام ها و کیفیت های مختلف به فروش می رسد. این گروه های کیفی مختلف و نام ها عبارتند از:

  • سبوس برنج آردک
  • سبوس برنج نرمه
  • سبوس برنج دوکوب
  • سبوس برنج کامپیوتری
  • سبوس برنج سنتی
  • سبوس برنج فل کوب
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175